Happy Chef 2

Windows Phone 8 için Master Şef Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 62 MB
  • Version 1.0.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Nordcurrent
Windows phone 8 işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, dünya mutfaklarından lezzetler pişireceğiniz eğlenceli bir zaman yönetimi simülasyon oyunudur.

Windows phone 8 işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, dünya mutfaklarından lezzetler pişireceğiniz eğlenceli bir zaman yönetimi simülasyon oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Windows Phone 8 kullanıcılarına sunulan oyunda eğlenceli animasyonlar, ses efektleri ve muhteşem grafikler bulunuyor. Bu eğlenceli oyunda temel amacınız birbirinden güzel yemekler pişirerek müşterilerinizin siparişlerini zamanında yetiştirmek ve müşterilerinizi memnun etmek. Zira müşterilerinizi memnun ederseniz size bahşiş bırakırlar ve para kazanırsınız. Kazandığınız paraları yine restoranınızı yükseltmek için harcayabilirsiniz.

İtalya'da otantik bir pizza ve makarna dükkanı açarak başlayabileceğiniz oyunda Hawaii, Amerika, Çin, Fransa'ya giderek dünyaca ünlü bir şef olabilirsiniz. Makarna, dondurma, kek, krep, patates cipsi, oryantal yemekler, enfes Fransız plakaları gibi daha bir çok lezzete imzanızı atacağınız oyunda dünyanın 100'den fazla yerine yemek pişirmek için seyahat edebilirsiniz.

Happy Chef 2 oyunu içerisinde; Dünya'nın 100'den fazla yerini ziyaret ederek yemekler pişirme, Dünyanın 5 farklı master yerleri, Tamamlamanız gereken 70'den fazla seviye, Benzersiz görselleri ile 5 ini oyun, Yükseltmeler ve restoran süslemeleri gibi pek çok eğlenceli özellik bulunuyor.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir simülasyon oyunu arıyorsanız Happy Chef 2 tam size göre. Mutlaka denemelisiniz!

Happy Chef 2 indir