Happy Chef 2

iOS için Master Şef Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43.8 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Nordcurrent
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, uzman bir şef olarak tüm dünya yemeklerinden yemekler pişireceğiniz eğlenceli bir zaman yönetimi ve master şef simülasyon oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, uzman bir şef olarak tüm dünya yemeklerinden yemekler pişireceğiniz eğlenceli bir zaman yönetimi ve master şef simülasyon oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan oyunda bulunan eğlenceli animasyonlar, ses efektleri ve muhteşem grafikleri ile çok eğleneceksiniz. Temel amacınız birbirinden güzel yemekler pişirerek müşterilerinizin siparişlerini zamanında yetiştirmek ve müşterilerinizi memnun etmek.

İtalya'da otantik bir pizza ve makarna dükkanı açarak başlayabileceğiniz oyunda Hawaii, Amerika, Çin, Fransa'ya giderek dünyaca ünlü bir şef olabilirsiniz. Makarna, dondurma, kek, krep, patates cipsi, oryantal yemekler, enfes Fransız plakaları gibi daha bir çok lezzete imzanızı atacağınız oyunda dünyanın 100'den fazla yerine yemek pişirmek için seyahat edebilirsiniz.

Temel Özellikleri:

- Dünya'nın 100'den fazla yerini ziyaret ederek yemekler pişirme

- Dünyanın 5 farklı mater yerleri

- Tamamlamanız gereken 70'den fazla seviye

-  Benzersiz görselleri ile 5 ini oyun

- Yükseltmeler ve restoran süslemeleri

Yemek pişirme ve simülasyon öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlamayı başaran Happy Chef 2 oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Happy Chef 2 indir